فروشندگان منتخب

 • چکش دسته پلاستیکی

  چکش از دسته و مضربه ساخته شده و معمولا از آن برای وارد کردن ضربه به میخ استفاده می‌شود. از مهم ترین کاربردهای چکش ضربه زدن، شکستن اشیا و جا انداختن قطعات است اما چکش انواع مختلفی دارد که هر کدام برای کاربردی خاص طراحی و استفاده می‌شود. همه چکش‌ها به‌ طور کلی یک دسته و یک وزنه در سر آن دارند که وزن چکش در قسمت وزنه سر دسته قرار دارد. بسته به وزن وزنه می‌تواند، سبک یا سنگین باشد . به چکش سبک، چکش نرم گویند.
 • دستگاه تست لوله کشی تاسیسات مکانیکی

  دستگاه تست لوله کشی تاسیسات مکانیکی
 • اتو لوله سبز توسن پلاس مدل 7008PWX

  اتو لوله سبز توسن پلاس مدل 7008PWX دستگاه جوش لوله های پلاستیکی توسن پلاس، مناسب لوله کشی ساختمانی و نصب پمپ های آب و… می باشد. طراحی انحصاری این ابزار، موجب سهولت در کاربرد آن شده است. این دستگاه دارای المنت 800 وات واقعی و صنعتی با توان حرارتی 340 درجه سانتیگراد است.
 • آچار اتصالات پلی اتیلن سایز 50 از جنس آلومینیوم آلیاژی

  مورد استفاده : آچار اتصالات پلی اتیلن ، جهت باز و بسته نمودن انواع اتصالات پیچی پلی اتیلن مانندسه راه ، زانو ، سه راه تبدیل ، اتصال فلنج دار ، رابط و در پوش انتهایی در انواع نر و ماده می باشد. مشخصات آچار اتصالات پلی اتیلن : آچار اتصالات پلی اتیلن ثابت سایز 50 از جنس آلومینیوم آلیاژی ایرالکو با پوشش رنگ الکتروستاتیک که بسیار سبک و مقاوم می باشد تولید می گردد.
 • انبر قفلی رونیکس RH-1420 سایز 10 اینچ

  انبرها در گونه‌ای متفاوتی ساخته می‌شوند که هر یک کاربرد خاص به خود را دارد. انبر قفلی هم ازجمله‌ی گروه انبرها است که بیشتر برای گرفتن یا نگه‌داشتن اجسام مختلف به کار می‌رود. شرکت «رونیکس» (Ronix) یک عرضه‌کننده‌ی ابزار به شمار می‌آید. این شرکت با تولید نمونه‌های مختلف انبر، در این خصوص هم فعال بوده است. انبر قفلی مدل RH-1420 محصول تولیدشده توسط شرکت رونیکس به شمار می‌آید. از انبر قفلی برای گرفتن اجسام مختلف در زمان کار، استفاده می‌شود. طرز کار با این نوع انبر به این صورت است که ابتدا باید اندازه‌ی دهانه‌ی انبر را با جسم موردنظرتان تنظیم کنید.
 • سیم چین

  برای این ابزار/مصالح توضیحاتی ثبت نگردیده است
 • دستگاه اره نواری دستی 180 برش لوله ها

  این دستگاه ها دارای موتور و دور موتور متوسطی هستند. مناسب برای کارگاه های کوچک و برشکاری در محل مناسب برای برش لوله و پروفیل و آهن آلات سبک تیغ اره مصرفی این دستگاه های در عرض های 6-10-13 M42 می باشد. بطور معمول تیغ اره مصرفی در این دستگاه ها در عرض های 6، 10، 13 و 20 میلیمتر می باشند.