فروشندگان منتخب

 • ملات خشک (چسب)

  ملات (چسب) بلوک های سبک بر گرفته از ساختار خود بلوک ها می باشد،شرکت عمرانیه مواد متشکل را اینگونه وصف می کند که ماده ای به صورت خمیرمانند است که از چسبندگی بالایی برخوردار است و در صنعت ساختمان سازی به کارگیری می شود و چون از جنس خود بلوک می باشد فضایی یکپارچه در دیوار ایجاد می کند که سبب استحکام بالا و فشار زلزله و دیگر اتفاقات ساختمانی را به خوبی در کل دیوار توزیع می کند زیرا منافذ و فضای ما بین بلوک ها را پر می کند و حتی اگر اختلاف سایزی در بلوک باشد به طور مطلوبی ملات، فضای موجود حاصل از اختلاف سایز بلوک را پر می کند و می پوشاند و یکی دیگر از مزیت های ملات این است که به خوبی با قطعات فلزی
 • بلوک هبلکس

  هبلکس چیست ؟ بلوک های بتنی دارای انواع مختلفی می باشند که یکی از آنها دارای تخلخل بالایی را در سطح خود دارد و به نام بلوک هبلکس شناخته می شود. این بلوک در مقایسه با بلوک های ساختمانی دارای مقاومت بالایی است و از نظر وزنی بسیار سبک می باشد. بلوک AAC در ساختمان سازی بیشترین کار برد را دارد و این به دلیل مزایای بالای این بلوک است. شرایط ساختمان سازی با بلوک AAC بسیار ساده می شود زیرا کار کردن با این نوع بلوک با این جنس بسیار ساده است مثلا برش در این بتن کار ساده ای است و در بخش هایی که برای لوله کشی و برق کشی نیاز به برش و باز کردن جای لوله و سیم وجود دارد این کار به سادگی انجام می شود.
 • بلوک سبک سیمانی استاندارد

  آشنایی با بلوک سبک سیمانی استاندارد در صنعت ساختمان سازی بلوک های بتنی انواع مختلفی دارد که یکی از آنها بلوک های سبک سیمانی استاندارد می باشد.که متشکل از سبکدانه ( پوکه ) معدنی شامل: قروه( با نام علمی اسکوریا) ، پومیس و مقدار اندکی پوکه پرلیت در بلوک می باشد.
 • آهک

  آهک و کاربردهای آن آهک این ماده سفید رنگ کدر که از روزگاران گذشته کارایی زیادی در زندگی مردم داشته است و یکی از محصولات نوین ساختمانی است که شرکت عمرانیه در سبد محصولاتش قرار داده است، دارای فرمول شیمیایی CaO و زمانی که با آب ترکیب شود و یا به اصطلاح هیدراته شود دارای فرمول شیمیایی Ca(OH)2 است. این ماده به خصوص در زمینه عمران و ساختمان سازی کاربرد بسیار بالایی دارد و زمانی که با مواد دیگر ترکیب شود می توان با آن ملات های بسیار محکمی ساخت که از نظر دوام و استحکام از جمله برترین ملات موجود در بازار هستند.
 • باریت حفاری

  در معنای کلی به ترکیب ناب و طبیعی از سولفات باریم گفته می شود که با فرمول شیمیایی BaSo4 شناسایی می گردد. در اصل باریت یک واژه یونانی است و دربردارنده معنی سنگین است. گزارشات به عمل آمده از حوزه فناوری حاکی از آن است که این محصول در طبیعت و در حالت عادی در رنگ هایی نظیر سفید تا خاکستری روشن دیده می شود ویژگی های باریت چیست؟ در واقع باریت حفاری یکی از ترکیبات مهم و قابل توجه در انواع نمک های باریم محسوب می شود و یکی از هزاران مواد معدنی موجود در طبیعت است که قادر است اشعه های گاما و ایکس را در خود جذب نموده و مانع تابش مضر آن ها به بیرون گردد.
 • فوم ملات پلی اورتان

  فوم ملات پلی اورتان StoneFix محصولی تک جزئی است که بر پایه رزین پلی اورتان است و برای اتصال بلوک ها و سنگ های ساختمانی که در نمای ساختمان انجام می شود و به طور کلی در ساخت و ساز ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. فوم ملات پلی اورتان دارای عملکرد راحت تر و سریع تری در مقایسه با ملات های سنتی ساختمان ها برای اتصال بلوک ها و آجرها است. استفاده از تفنگ (گان) مخصوص در فوم ملات ضرورت دارد.